SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordsuppsats 4845313
nr 484 5313
Bordsuppsats
nysilver, 1890-tal, höjd: 54
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 september 2007
9/9 20:45:16
10/9 15:40:05
1.700 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.